Автор Тема: Кандидатстване за част от екипа на тракера.  (Прочетена 4908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен API

• Администратор
  • Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 38
    • Профил
    • alein.net
Кандидатстване за част от екипа на тракера.

Изискванията са прости

1. Достатъчно свободно време, желание, търпение към потребителите.

2. Какви са вашите познания в областта на торентите знаете ли как се прави торент файл, описание, били ли сте досега Ъплоудър.

3. Качването в тракера е свободно, независимо от ранга, затова трябва да имате качени минимум по десет торента от различни категории.

4. С какво име сте регистриран, или дайте линк към профила в alein.org (профилите се виждат само от Администратор и Модератор)

Ако искате да кандидатствате, напишете минимум 5 изречения в поста си, защо искате да сте част от екипа ни или нещо за себе си - свободен текст.
(можете да не се ограничавате само с 5 изречения).
Одобрените ще бъдат информирани с лично съобщение и добавени в екипа.

Не се допускат коментари към други кандидатури в тази тема, същите ще ги трия.
Забележка: темата обновена и не е за Администратор и Модератор.
« Последна редакция: Юни 08, 2017, 05:05:48 pm от API »
Ако си мислиш, че като хитруваш изглеждаш по-интелигентен ...... значи малко са те били навремето!!!

Неактивен AviMC

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Кандидатстване за част от екипа на тракера.
« Отговор #1 -: Юни 25, 2017, 01:08:40 am »
Здравейте,
Започвам с това, че имам желание и немалко време за да качвам по нещо интересно/предимно ТВ рипове с относително добро качество/.
Бил съм ъплоудер, наясно съм с такъв тип задача.
В сайта съм регистриран, като AviMC http://alein.org/index.php?page=usercp&uid=18449
Няма какво друго да добавя, ще се радвам, ако ми бъде дадена възможност да покажа работата си!
Благодаря!

Неактивен THOR

• Модератор
  • Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 5
    • Профил
    • Alein.org
Re: Кандидатстване за част от екипа на тракера.
« Отговор #2 -: Юни 25, 2017, 02:25:03 am »

Здравей,

3. Качването в тракера е свободно, независимо от ранга, затова трябва да имате качени минимум по десет торента от различни категории.

Започни да качваш, за да видим какви рипове правиш и дали се справяш с описанията.  ;)
"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."