Автор Тема: Проблем при теглене  (Прочетена 1161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен partizani

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблем при теглене
« -: Септември 23, 2015, 01:26:14 pm »
Здравейте! Регистрирах се преди няколко часа, но при опит да изтегля даден торент, ми изписва грешка (Нямате права да сваляте)Прочетох правилата ви, но никъде не видях какво  трябва да се направи при нова регистрация. Моля за информация

Неактивен API

• Администратор
  • Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 38
    • Профил
    • alein.net
Re: Проблем при теглене
« Отговор #1 -: Септември 24, 2015, 01:54:17 am »
1. Подобна тема има.

2. F.A.Q във Форум

3. F.A.Q  Често задавани въпроси.

4. Като гледам сте си направели още един профил и сте си го валидира ли.

Ако си мислиш, че като хитруваш изглеждаш по-интелигентен ...... значи малко са те били навремето!!!

BobyJ

• Гост
« Отговор #2 -: Януари 07, 2018, 12:51:45 am »
Задравейте и за много години!
Регистрирах се преди няколко дни и от тогава постоянно имам този проблем. При опит да си дръпна "Домашен Арест" сезон 4, на статуса на тракера ми изписва:  Bad access (10013) Имам и катинарче, което ми показва, че торента е частен, това добре.
Пробвах днес последния качен: Блейд Рънър 2049 / Blade Runner 2049 2017 BRRip XviD AC3 EVO, При него на тракера пак ми дава същия статус, но след кратко изчакване тръгва да се тегли, като статуса си остава същия: Bad access (10013). Нямам катинарче, което ме навежда на мисълта, че тук успявам да тегля, защото торента не е частен и има и DHT.
Незнам дали успях да обясня правилно и разбираемо за всички, но явно имам проблем с връзката с тракера. Моля за помощ.
Ползвам Tixati 2.56, като с никой друг торент сайт (от българските) не съм имал този проблем досега.

Благодаря предварително!
« Последна редакция: Януари 07, 2018, 12:54:02 am от BobyJ »

Неактивен THOR

• Модератор
  • Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 7
    • Профил
    • Alein.org
« Отговор #3 -: Януари 07, 2018, 11:46:12 am »

Искаш да теглиш през (DHT) мрежата, за да не ти отчита в профила какво си свалил и да не ти се налага да сийдваш ей такива тарикати като теб с лопата да ги ринеш и си нагъл даже и пост си пуснал, че имаш проблем, че не можеш да теглиш и да бягаш е това е Българина да сийдват балъците ти си голям тарикат, ама не ти се е получило тарикатлъка с бг сериалите като повечето от тях нямат активирана (DHT) мрежа.  >:(

Ще те следя и ако не видя активност в профила ти да сваляш по нормалният начин и да даваш колкото взимаш си вън от чадъра такива кърлежи като теб нямат място в сайта!  :(

« Последна редакция: Януари 07, 2018, 11:59:55 am от THOR »
"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."

BobyJ

• Гост
« Отговор #4 -: Януари 07, 2018, 12:09:41 pm »
Първо явно нищо не си разбрал от поста ми, както и да е. Второ имаш твърде агресивно отношение към хора, които изобщо не познаваш, а това е в твой минус!
Благодаря ти за прекрасното посрещане и добри чувства, които предизвика у мен!
Спирам до тук макар, че имам още много неща, които мога да ти кажа. Просто спазвам благоприличие, за разлика от теб!

Неактивен THOR

• Модератор
  • Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 7
    • Профил
    • Alein.org
« Отговор #5 -: Януари 07, 2018, 12:51:38 pm »

Много добре разбрах за какво се жалваш!

За такива егоисти като теб точно такова отношение заслужават!

Повярвай има доста неща, който спестих да ви кажа, така че дерзай и просто замълчи и не се навирай между шамарите, за да не стане по лошо.

"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."