Автор Тема: Ъплоуд  (Прочетена 1508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен faetsa

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Ъплоуд
« -: Март 30, 2016, 06:27:42 pm »
Здравейте,
Използвам БитТорент, имам неуграничен интернет достъп за качване и сваляне, нямам ограничения в БитТорент и въпреки всичко сийда ми е или много малко или изобщо никакъв. Мога да сийдвам една седмица без да гася компуъра и пак съм качил нищо.
Моля за помощ.

Неактивен API

• Администратор
  • Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 40
    • Профил
    • alein.net
Re: Ъплоуд
« Отговор #1 -: Март 30, 2016, 08:28:37 pm »

Здравейте,

Интернета може да не ви е ограничен колко ще теглите и качвате, но си има лимит на самата скорост.

Направете един тест ето на този адрес Speedtest.net до България и по точно Пловдив или София, за да видите каква ви е скоростта на ъплоуд.

Ако си мислиш, че като хитруваш изглеждаш по-интелигентен ...... значи малко са те били навремето!!!

Неактивен faetsa

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 31, 2016, 09:58:54 am »
Теста показа:

Download Speed 12.89 Mbps
Upload Speed 1.91 Mbps

Свалянето става винаги бързо, но сийда е почти никакъв, в момента сийдвам с 0.8 kB/s

Неактивен API

• Администратор
  • Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 40
    • Профил
    • alein.net
« Отговор #3 -: Април 02, 2016, 12:08:01 pm »

Здравейте,

Именно точно това искам да ви обясня, че скоростта на ъплоуд ви е много ниска едва 200 Kb/s.

Интернета ви е не органичен, но е лимитиран като скорост.

И ако сийдвате торенти, който имат много сийдъри или нямат интерес вече няма как да си вдигнете коефициента (рейтинга)
Ако си мислиш, че като хитруваш изглеждаш по-интелигентен ...... значи малко са те били навремето!!!

Неактивен faetsa

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: Април 02, 2016, 10:34:21 pm »
Разбирам, но при положение че мога да уплоадвам с 200Kb/s защо винаги качвам с много по ниска от това скорост като например 0,8Kb/s? Това е нищожен номер. Сийдвам една седмица нон-стоп за да кача 300мб, какво друго мога да погледна?