Автор Тема: Проблем със сийдване от чужбина  (Прочетена 3604 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dimitarenev

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблем със сийдване от чужбина
« -: Септември 08, 2014, 09:42:18 pm »
Здравейте,

Преди около месец се регистрирах в сайта от чужбина .Днес получих следното съобщение :"Вашият коефициент е опасно нисък. Желателно е да сийдвате изтеглените от Вас торенти по-продължително време, или до коефициент 1.05 за да подобрите рейтинга си.В противен случай ще изгубите правото си за сваляне на торенти

Проблемът ми е, че постоянно сийдвам свалените от мен филми, но скоростта на uploud е почти нулева - 0,1kb/s и съответно рейтингът ми е почти нулев.

Моля за помощ

Неактивен RUSNAKA

• Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
    • ALEIN.ORG
Re: Проблем със сийдване от чужбина
« Отговор #1 -: Септември 09, 2014, 10:00:59 pm »
Здравейте,

няма проблем щом сийдвате сваленото от Вас независимо нищожната скорост, надяваме се че не сте ограничавали скороста си на ъплоуд, а е на статус "неограничена" в торент клиента, с който сваляте торенти .

Поздрави
Нямам нужда от много приятели, стигат ми двама, трима, такива че като гръм удари и свят помръкне, да зная,
че някой рови в гроба за да ме измъкне !!!

Неактивен API

• Администратор
  • Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 40
    • Профил
    • alein.net
« Отговор #2 -: Септември 10, 2014, 03:34:45 pm »
Скоростта на ъплоуд в чужбина е много ниска поискайте от доставчика ви по голяма скорост, а другия начин е с      при нас, за да ви се вдигне коефициента и ще получите ранг с не ограничен достъп в зависимост от дарената сума.

« Последна редакция: Януари 19, 2015, 02:56:01 pm от API »
Ако си мислиш, че като хитруваш изглеждаш по-интелигентен ...... значи малко са те били навремето!!!

Неактивен TheAgon1sT

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #3 -: Април 20, 2016, 03:14:04 pm »
Аз съм със друг проблем изтеглих торента "Весела компания" който е 20гб + 2 филма около 2гб и 6 епизода на "Мутра по заместване" (около 1.5гб) сийдвам повече от 24 часа но виждам че лийчери няма така че няма и ъплоуд. Та въпроса ми е как да си оправя рейтинга без донейтърство.Рейтингът ми е 0,03 за ↑ 1.18 GB   ↓ 38.30 GB. Не че нещо но докато чакам да ми се оправи рейтинга ще си сваля това което ми трябва от другаде а надали това ви е идеята.

Неактивен admin

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 5
    • Профил
    • alein.org
« Отговор #4 -: Април 21, 2016, 06:01:45 pm »
Изтегли 2 български сериала (някоя нова серия) и я остави да се сийдва.
Bourne Again SHell
alein.org

Неактивен Snic

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #5 -: Май 16, 2016, 09:16:10 pm »
Здравейте аз също имам проблем със сийдването, и дарих скромна сума с цел да подобря рейтинга си /никъде не е описано какво трябва да бъде дарението все пак/. Проблема е че нищо не се промени, и не успях да намеря как да се свържа с администрацията на сайта.

Някакъв номер получих след дарението, трябва ли някъде да го въвеждам?

Неактивен API

• Администратор
  • Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 40
    • Профил
    • alein.net
« Отговор #6 -: Май 17, 2016, 05:31:02 pm »
Здравейте аз също имам проблем със сийдването, и дарих скромна сума с цел да подобря рейтинга си /никъде не е описано какво трябва да бъде дарението все пак/. Проблема е че нищо не се промени, и не успях да намеря как да се свържа с администрацията на сайта.

Някакъв номер получих след дарението, трябва ли някъде да го въвеждам?

Здравейте,

Моля кажете от кое име, имейл и на каква стойност е направено дарението?

Погледни тази тема: http://forum.alein.org/index.php?topic=328.0

Когато администратор види, че има дарение се свързва с дарителя през имейла, от който е направено дарението.

Прегледай те си пощата, от която е направено дарението.
Ако си мислиш, че като хитруваш изглеждаш по-интелигентен ...... значи малко са те били навремето!!!

Неактивен Snic

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #7 -: Май 18, 2016, 08:27:01 pm »
Видях имейла от админа и му писах.
Благодаря за отзива, ако не ми бяхте казали най вероятно щях да го пропусна имейла  :)